Skip navigation

Legaturi cu trenul intre Aiud Hm. si Campia Turzii

Ati ales sa cautati legaturi cu trenul intre Aiud Hm. si Campia Turzii pe data de 29.05. Am gasit un total de 12 variante. Cea mai scurta varianta dureaza 38 minut(e) iar cea mai lunga 55 minut(e). Exista 12 variante directe (fara a fi necesar sa schimbati trenul).
Puteti de asemenea consulta legaturile pe ruta de intoarcere de la Campia Turzii la Aiud Hm..

S-a strecurat vreo greseala? Informatii care lipsesc? Va rugam sa adaugati un comentariu.

Varianta #1

02:36 - 03:15

39 minut(e), legatura directa, 11 lei

IR 1741 (Satu Mare) Aiud Hm. 02:36 Campia Turzii 03:15

Varianta #2

04:26 - 05:05

39 minut(e), legatura directa, 11 lei

IR 1931 (Oradea) Aiud Hm. 04:26 Campia Turzii 05:05

Varianta #3

05:02 - 05:50

48 minut(e), legatura directa, 5 lei

R 3083 (Cluj Napoca) Aiud Hm. 05:02 Campia Turzii 05:50

Varianta #4

07:45 - 08:33

48 minut(e), legatura directa, 5 lei

R 15703 (Campia Turzii) Aiud Hm. 07:45 Campia Turzii 08:33

Varianta #5

08:07 - 09:02

55 minut(e), legatura directa, 5 lei

R 3085 (Cluj Napoca) Aiud Hm. 08:07 Campia Turzii 09:02

Varianta #6

11:03 - 11:50

47 minut(e), legatura directa, 5 lei

R 3087 (Cluj Napoca) Aiud Hm. 11:03 Campia Turzii 11:50

Varianta #7

13:50 - 14:28

38 minut(e), legatura directa, 11 lei

IR 1745 (Baia Mare) Aiud Hm. 13:50 Campia Turzii 14:28

Varianta #8

14:10 - 14:58

48 minut(e), legatura directa, 5 lei

R 15705 (Campia Turzii) Aiud Hm. 14:10 Campia Turzii 14:58

Varianta #9

16:33 - 17:20

47 minut(e), legatura directa, 5 lei

R 2039 (Cluj Napoca) Aiud Hm. 16:33 Campia Turzii 17:20

Varianta #10

19:38 - 20:25

47 minut(e), legatura directa, 5 lei

R 3091 (Cluj Napoca) Aiud Hm. 19:38 Campia Turzii 20:25

Varianta #11

20:22 - 21:03

41 minut(e), legatura directa, 11 lei

IR 1766 (Iasi) Aiud Hm. 20:22 Campia Turzii 21:03

Varianta #12

23:05 - 23:44

39 minut(e), legatura directa, 11 lei

IR 1838 (Iasi) Aiud Hm. 23:05 Campia Turzii 23:44