Skip navigation

Legaturi cu trenul intre Brasov si Sfantu Gheorghe

Ati ales sa cautati legaturi cu trenul intre Brasov si Sfantu Gheorghe pe data de 21.06. Am gasit un total de 14 variante. Cea mai scurta varianta dureaza 29 minut(e) iar cea mai lunga 45 minut(e). Exista 14 variante directe (fara a fi necesar sa schimbati trenul).
Puteti de asemenea consulta legaturile pe ruta de intoarcere de la Sfantu Gheorghe la Brasov.

S-a strecurat vreo greseala? Informatii care lipsesc? Va rugam sa adaugati un comentariu.

Varianta #1

03:48 - 04:26

38 minut(e), legatura directa, 5 lei

R 4501 (Gheorgheni) Brasov 03:48 Sfantu Gheorghe 04:26

Varianta #2

05:54 - 06:31

37 minut(e), legatura directa, 5 lei

R 4505 (Siculeni) Brasov 05:54 Sfantu Gheorghe 06:31

Varianta #3

06:46 - 07:30

44 minut(e), legatura directa, 5 lei

R 16361 (Bretcu Hm.) Brasov 06:46 Sfantu Gheorghe 07:30

Varianta #4

07:15 - 07:45

30 minut(e), legatura directa, 11 lei

IR 366-1 (Biharkeresztes) Brasov 07:15 Sfantu Gheorghe 07:45

Varianta #5

12:43 - 13:21

38 minut(e), legatura directa, 5 lei

R 4509 (Gheorgheni) Brasov 12:43 Sfantu Gheorghe 13:21

Varianta #6

13:15 - 13:58

43 minut(e), legatura directa, 5 lei

R 4583 (Sfantu Gheorghe) Brasov 13:15 Sfantu Gheorghe 13:58

Varianta #7

14:10 - 14:39

29 minut(e), legatura directa, 11 lei

IR 1540 (Iasi) Brasov 14:10 Sfantu Gheorghe 14:39

Varianta #8

15:06 - 15:36

30 minut(e), legatura directa, 11 lei

IR 1645 (Targu Mures) Brasov 15:06 Sfantu Gheorghe 15:36

Varianta #9

16:11 - 16:56

45 minut(e), legatura directa, 5 lei

R 4513 (Toplita) Brasov 16:11 Sfantu Gheorghe 16:56

Varianta #10

17:49 - 18:28

39 minut(e), legatura directa, 5 lei

R 4585 (Sfantu Gheorghe) Brasov 17:49 Sfantu Gheorghe 18:28

Varianta #11

19:25 - 19:55

30 minut(e), legatura directa, 15 lei

IR-N 406-1 (Biharkeresztes) Brasov 19:25 Sfantu Gheorghe 19:55

Varianta #12

22:33 - 23:03

30 minut(e), legatura directa, 15 lei

IR-N 1945 (Satu Mare) Brasov 22:33 Sfantu Gheorghe 23:03

Varianta #13

23:54 - 00:24 (a doua zi)

30 minut(e), legatura directa, 15 lei

IR-N 1941 (Baia Mare) Brasov 23:54 Sfantu Gheorghe 00:24 (a doua zi)

Varianta #14

23:54 - 00:24 (a doua zi)

30 minut(e), legatura directa, 15 lei

IR-N 1641 (Baia Mare) Brasov 23:54 Sfantu Gheorghe 00:24 (a doua zi)