Skip navigation

Legaturi cu trenul intre Bucuresti Nord si Fundulea Hm.

Ati ales sa cautati legaturi cu trenul intre Bucuresti Nord si Fundulea Hm. pe data de 09.03. Am gasit un total de 7 variante. Cea mai scurta varianta dureaza 41 minut(e) iar cea mai lunga 45 minut(e). Exista 7 variante directe (fara a fi necesar sa schimbati trenul).
Puteti de asemenea consulta legaturile pe ruta de intoarcere de la Fundulea Hm. la Bucuresti Nord.

S-a strecurat vreo greseala? Informatii care lipsesc? Va rugam sa adaugati un comentariu.

Varianta #1

05:45 - 06:27

42 minut(e), legatura directa, 7 lei

R 8081 (Fundulea Hm.) Bucuresti Nord 05:45 Fundulea Hm. 06:27

Varianta #2

06:10 - 06:55

45 minut(e), legatura directa, 7 lei

R 8001 (Constanta) Bucuresti Nord 06:10 Fundulea Hm. 06:55

Varianta #3

08:10 - 08:52

42 minut(e), legatura directa, 7 lei

R 8083 (Fundulea Hm.) Bucuresti Nord 08:10 Fundulea Hm. 08:52

Varianta #4

09:02 - 09:46

44 minut(e), legatura directa, 13 lei

IR 15081 (Constanta) Bucuresti Nord 09:02 Fundulea Hm. 09:46

Varianta #5

15:25 - 16:06

41 minut(e), legatura directa, 7 lei

R 8085 (Fundulea Hm.) Bucuresti Nord 15:25 Fundulea Hm. 16:06

Varianta #6

17:55 - 18:36

41 minut(e), legatura directa, 7 lei

R 8087 (Fundulea Hm.) Bucuresti Nord 17:55 Fundulea Hm. 18:36

Varianta #7

18:25 - 19:10

45 minut(e), legatura directa, 7 lei

R 15283 (Fetesti) Bucuresti Nord 18:25 Fundulea Hm. 19:10