Skip navigation

Legaturi cu trenul intre Bucuresti Nord si Ploiesti Sud

Ati ales sa cautati legaturi cu trenul intre Bucuresti Nord si Ploiesti Sud pe data de 04.03. Am gasit un total de 22 variante. Cea mai scurta varianta dureaza 37 minut(e) iar cea mai lunga 1 ore si 10 minute. Exista 22 variante directe (fara a fi necesar sa schimbati trenul).
Puteti de asemenea consulta legaturile pe ruta de intoarcere de la Ploiesti Sud la Bucuresti Nord.

S-a strecurat vreo greseala? Informatii care lipsesc? Va rugam sa adaugati un comentariu.

Varianta #1

04:42 - 05:46

1 ore si 4 minute, legatura directa, 7 lei

R 5001 (Buzau) Bucuresti Nord 04:42 Ploiesti Sud 05:46

Varianta #2

05:30 - 06:07

37 minut(e), legatura directa, 14 lei

IR 1571 (Galati) Bucuresti Nord 05:30 Ploiesti Sud 06:07

Varianta #3

06:25 - 07:05

40 minut(e), legatura directa, 14 lei

IR 1661 (Iasi) Bucuresti Nord 06:25 Ploiesti Sud 07:05

Varianta #4

07:08 - 07:45

37 minut(e), legatura directa, 14 lei

IR 1655 (Suceava) Bucuresti Nord 07:08 Ploiesti Sud 07:45

Varianta #5

08:25 - 09:05

40 minut(e), legatura directa, 14 lei

IR 1573 (Galati) Bucuresti Nord 08:25 Ploiesti Sud 09:05

Varianta #6

09:20 - 10:21

1 ore si 1 minute, legatura directa, 7 lei

R 5003 (Buzau) Bucuresti Nord 09:20 Ploiesti Sud 10:21

Varianta #7

10:05 - 11:00

55 minut(e), legatura directa, 14 lei

IR 15051 (Buzau) Bucuresti Nord 10:05 Ploiesti Sud 11:00

Varianta #8

12:05 - 12:44

39 minut(e), legatura directa, 14 lei

IR 1663 (Iasi) Bucuresti Nord 12:05 Ploiesti Sud 12:44

Varianta #9

13:15 - 13:52

37 minut(e), legatura directa, 14 lei

IR 1575 (Galati) Bucuresti Nord 13:15 Ploiesti Sud 13:52

Varianta #10

14:37 - 15:42

1 ore si 5 minute, legatura directa, 9 lei

R 15149 (Maneciu) Bucuresti Nord 14:37 Ploiesti Sud 15:42

Varianta #11

15:00 - 15:37

37 minut(e), legatura directa, 14 lei

IR 1657 (Bacau) Bucuresti Nord 15:00 Ploiesti Sud 15:37

Varianta #12

15:22 - 16:07

45 minut(e), legatura directa, 14 lei

IR 15071 (Galati) Bucuresti Nord 15:22 Ploiesti Sud 16:07

Varianta #13

16:05 - 16:43

38 minut(e), legatura directa, 14 lei

IR 1665 (Iasi) Bucuresti Nord 16:05 Ploiesti Sud 16:43

Varianta #14

17:00 - 17:50

50 minut(e), legatura directa, 14 lei

IR 1551 (Ploiesti Sud) Bucuresti Nord 17:00 Ploiesti Sud 17:50

Varianta #15

17:07 - 18:17

1 ore si 10 minute, legatura directa, 7 lei

R 5007 (Buzau) Bucuresti Nord 17:07 Ploiesti Sud 18:17

Varianta #16

18:09 - 18:48

39 minut(e), legatura directa, 14 lei

IR 1577 (Galati) Bucuresti Nord 18:09 Ploiesti Sud 18:48

Varianta #17

19:21 - 20:07

46 minut(e), legatura directa, 14 lei

IR 1853 (Iasi) Bucuresti Nord 19:21 Ploiesti Sud 20:07

Varianta #18

20:10 - 20:50

40 minut(e), legatura directa, 14 lei

IR 1559 (Buzau) Bucuresti Nord 20:10 Ploiesti Sud 20:50

Varianta #19

21:35 - 22:14

39 minut(e), legatura directa, 20 lei

IR-N 1653 (Vatra Dornei Bai hc.) Bucuresti Nord 21:35 Ploiesti Sud 22:14

Varianta #20

22:15 - 23:20

1 ore si 5 minute, legatura directa, 7 lei

R 5025 (Ploiesti Sud) Bucuresti Nord 22:15 Ploiesti Sud 23:20

Varianta #21

23:00 - 23:39

39 minut(e), legatura directa, 20 lei

IR-N 1667 (Iasi) Bucuresti Nord 23:00 Ploiesti Sud 23:39

Varianta #22

23:25 - 00:05 (a doua zi)

40 minut(e), legatura directa, 20 lei

IR-N 1757 (Suceava) Bucuresti Nord 23:25 Ploiesti Sud 00:05 (a doua zi)