Skip navigation

Legaturi cu trenul intre Buzau si Tomsani hc.

Ati ales sa cautati legaturi cu trenul intre Buzau si Tomsani hc. pe data de 15.07. Am gasit un total de 10 variante. Cea mai scurta varianta dureaza 47 minut(e) iar cea mai lunga 52 minut(e). Exista 10 variante directe (fara a fi necesar sa schimbati trenul).
Puteti de asemenea consulta legaturile pe ruta de intoarcere de la Tomsani hc. la Buzau.

S-a strecurat vreo greseala? Informatii care lipsesc? Va rugam sa adaugati un comentariu.

Varianta #1

03:35 - 04:25

50 minut(e), legatura directa, 7 lei

R 5002 (Bucuresti Nord Gr.B) Buzau 03:35 Tomsani hc. 04:25

Varianta #2

04:30 - 05:22

52 minut(e), legatura directa, 7 lei

R 5072 (Brazi) Buzau 04:30 Tomsani hc. 05:22

Varianta #3

06:01 - 06:52

51 minut(e), legatura directa, 7 lei

R 5012 (Bucuresti Nord) Buzau 06:01 Tomsani hc. 06:52

Varianta #4

07:40 - 08:32

52 minut(e), legatura directa, 7 lei

R 5054 (Ploiesti Sud) Buzau 07:40 Tomsani hc. 08:32

Varianta #5

09:52 - 10:44

52 minut(e), legatura directa, 7 lei

R 5006 (Bucuresti Nord Gr.B) Buzau 09:52 Tomsani hc. 10:44

Varianta #6

13:15 - 14:07

52 minut(e), legatura directa, 7 lei

R 5056 (Ploiesti Sud) Buzau 13:15 Tomsani hc. 14:07

Varianta #7

14:00 - 14:52

52 minut(e), legatura directa, 7 lei

R 5008 (Bucuresti Nord) Buzau 14:00 Tomsani hc. 14:52

Varianta #8

15:20 - 16:12

52 minut(e), legatura directa, 7 lei

R 5010 (Bucuresti Nord Gr.B) Buzau 15:20 Tomsani hc. 16:12

Varianta #9

16:45 - 17:37

52 minut(e), legatura directa, 7 lei

R 5074 (Brazi) Buzau 16:45 Tomsani hc. 17:37

Varianta #10

19:15 - 20:02

47 minut(e), legatura directa, 7 lei

R 15204 (Bucuresti Nord) Buzau 19:15 Tomsani hc. 20:02