Skip navigation

Legaturi cu trenul intre C.I.L. h. si Iasi

Ati ales sa cautati legaturi cu trenul intre C.I.L. h. si Iasi pe data de 14.12. Am gasit un total de 2 variante. Cea mai scurta varianta dureaza 9 ore si 18 minute iar cea mai lunga 10 ore si 0 minute. Exista 0 variante directe (fara a fi necesar sa schimbati trenul).
Puteti de asemenea consulta legaturile pe ruta de intoarcere de la Iasi la C.I.L. h..

S-a strecurat vreo greseala? Informatii care lipsesc? Va rugam sa adaugati un comentariu.

Varianta #1

13:34 - 22:52

9 ore si 18 minute, 2 schimb(uri), 121 lei

R 9532 (Pitesti) C.I.L. h. 13:34 Pitesti 13:45

Asteptati 15 minut(e).

IR 1790 (Bucuresti Nord) Pitesti 14:00 Bucuresti Nord 15:41

Asteptati 24 minut(e).

IR 1665 (Iasi) Bucuresti Nord 16:05 Iasi 22:52

Varianta #2

16:39 - 02:39 (a doua zi)

10 ore si 0 minute, 2 schimb(uri), 121 lei

R 9534 (Pitesti) C.I.L. h. 16:39 Pitesti 16:50

Asteptati 10 minut(e).
Atentie: e posibil sa nu aveti suficient timp datorita intarzierilor.

IR 1794 (Bucuresti Nord) Pitesti 17:00 Bucuresti Nord 18:56

Asteptati 19 minut(e).

IR 402 (Ungheni Prut Fr.) Bucuresti Nord 19:15 Iasi 02:39 (a doua zi)