Skip navigation

Legaturi cu trenul intre Campia Turzii si Aiud Hm.

Ati ales sa cautati legaturi cu trenul intre Campia Turzii si Aiud Hm. pe data de 19.02. Am gasit un total de 16 variante. Cea mai scurta varianta dureaza 37 minut(e) iar cea mai lunga 54 minut(e). Exista 16 variante directe (fara a fi necesar sa schimbati trenul).
Puteti de asemenea consulta legaturile pe ruta de intoarcere de la Aiud Hm. la Campia Turzii.

S-a strecurat vreo greseala? Informatii care lipsesc? Va rugam sa adaugati un comentariu.

Varianta #1

02:00 - 02:37

37 minut(e), legatura directa, 11 lei

IR 1765 (Timisoara Nord) Campia Turzii 02:00 Aiud Hm. 02:37

Varianta #2

03:43 - 04:30

47 minut(e), legatura directa, 5 lei

R 15700 (Aiud Hm.) Campia Turzii 03:43 Aiud Hm. 04:30

Varianta #3

04:44 - 05:26

42 minut(e), legatura directa, 11 lei

IR 1837 (Timisoara Nord) Campia Turzii 04:44 Aiud Hm. 05:26

Varianta #4

06:31 - 07:20

49 minut(e), legatura directa, 5 lei

R 2038 (Simeria) Campia Turzii 06:31 Aiud Hm. 07:20

Varianta #5

08:31 - 09:09

38 minut(e), legatura directa, 11 lei

IR 1836 (Bucuresti Nord) Campia Turzii 08:31 Aiud Hm. 09:09

Varianta #6

09:01 - 09:51

50 minut(e), legatura directa, 5 lei

R 3082 (Teius) Campia Turzii 09:01 Aiud Hm. 09:51

Varianta #7

11:17 - 11:54

37 minut(e), legatura directa, 11 lei

IR 1746 (Bucuresti Nord) Campia Turzii 11:17 Aiud Hm. 11:54

Varianta #8

12:30 - 13:17

47 minut(e), legatura directa, 5 lei

R 15704 (Aiud Hm.) Campia Turzii 12:30 Aiud Hm. 13:17

Varianta #9

14:44 - 15:23

39 minut(e), legatura directa, 11 lei

IR 1538 (Bucuresti Nord) Campia Turzii 14:44 Aiud Hm. 15:23

Varianta #10

16:43 - 17:33

50 minut(e), legatura directa, 5 lei

R 3084 (Teius) Campia Turzii 16:43 Aiud Hm. 17:33

Varianta #11

17:14 - 18:00

46 minut(e), legatura directa, 11 lei

IR 1738 (Ramnicu Valcea) Campia Turzii 17:14 Aiud Hm. 18:00

Varianta #12

18:14 - 19:08

54 minut(e), legatura directa, 5 lei

R 3086 (Sighisoara) Campia Turzii 18:14 Aiud Hm. 19:08

Varianta #13

19:09 - 19:59

50 minut(e), legatura directa, 5 lei

R 15706 (Aiud Hm.) Campia Turzii 19:09 Aiud Hm. 19:59

Varianta #14

20:28 - 21:08

40 minut(e), legatura directa, 11 lei

IR 1932 (Mangalia) Campia Turzii 20:28 Aiud Hm. 21:08

Varianta #15

21:02 - 21:52

50 minut(e), legatura directa, 5 lei

R 3088 (Alba Iulia) Campia Turzii 21:02 Aiud Hm. 21:52

Varianta #16

23:19 - 23:58

39 minut(e), legatura directa, 11 lei

IR 1742 (Bucuresti Nord) Campia Turzii 23:19 Aiud Hm. 23:58