Skip navigation

Legaturi cu trenul intre Cluj Napoca si Huedin

Ati ales sa cautati legaturi cu trenul intre Cluj Napoca si Huedin pe data de 11.12. Am gasit un total de 16 variante. Cea mai scurta varianta dureaza 47 minut(e) iar cea mai lunga 1 ore si 7 minute. Exista 16 variante directe (fara a fi necesar sa schimbati trenul).
Puteti de asemenea consulta legaturile pe ruta de intoarcere de la Huedin la Cluj Napoca.

S-a strecurat vreo greseala? Informatii care lipsesc? Va rugam sa adaugati un comentariu.

Varianta #1

02:28 - 03:19

51 minut(e), legatura directa, 13 lei

IR 406-1 (Biharkeresztes) Cluj Napoca 02:28 Huedin 03:19

Varianta #2

04:39 - 05:35

56 minut(e), legatura directa, 13 lei

IR 1741 (Satu Mare) Cluj Napoca 04:39 Huedin 05:35

Varianta #3

05:50 - 06:37

47 minut(e), legatura directa, 13 lei

IR 1531 (Timisoara Nord) Cluj Napoca 05:50 Huedin 06:37

Varianta #4

06:25 - 07:32

1 ore si 7 minute, legatura directa, 7 lei

R 3623 (Huedin) Cluj Napoca 06:25 Huedin 07:32

Varianta #5

07:05 - 08:04

59 minut(e), legatura directa, 7 lei

R 15853 (Oradea) Cluj Napoca 07:05 Huedin 08:04

Varianta #6

08:54 - 09:49

55 minut(e), legatura directa, 13 lei

IR 15033 (Oradea) Cluj Napoca 08:54 Huedin 09:49

Varianta #7

10:31 - 11:33

1 ore si 2 minute, legatura directa, 7 lei

R 15751 (Huedin) Cluj Napoca 10:31 Huedin 11:33

Varianta #8

12:15 - 13:13

58 minut(e), legatura directa, 7 lei

R 15855 (Oradea) Cluj Napoca 12:15 Huedin 13:13

Varianta #9

13:33 - 14:21

48 minut(e), legatura directa, 13 lei

IR 1535 (Oradea) Cluj Napoca 13:33 Huedin 14:21

Varianta #10

15:22 - 16:24

1 ore si 2 minute, legatura directa, 7 lei

R 15755 (Huedin) Cluj Napoca 15:22 Huedin 16:24

Varianta #11

16:13 - 17:08

55 minut(e), legatura directa, 13 lei

IR 15037 (Oradea) Cluj Napoca 16:13 Huedin 17:08

Varianta #12

18:10 - 19:10

1 ore si 0 minute, legatura directa, 7 lei

R 15857 (Oradea) Cluj Napoca 18:10 Huedin 19:10

Varianta #13

19:28 - 20:30

1 ore si 2 minute, legatura directa, 7 lei

R 15757 (Huedin) Cluj Napoca 19:28 Huedin 20:30

Varianta #14

20:40 - 21:30

50 minut(e), legatura directa, 13 lei

IR 1537 (Oradea) Cluj Napoca 20:40 Huedin 21:30

Varianta #15

20:40 - 21:30

50 minut(e), legatura directa, 13 lei

IR 1737 (Oradea) Cluj Napoca 20:40 Huedin 21:30

Varianta #16

22:24 - 23:26

1 ore si 2 minute, legatura directa, 7 lei

R 15759 (Huedin) Cluj Napoca 22:24 Huedin 23:26