Skip navigation

Legaturi cu trenul intre Curtici si Arad

Ati ales sa cautati legaturi cu trenul intre Curtici si Arad pe data de 27.02. Am gasit un total de 13 variante. Cea mai scurta varianta dureaza 13 minut(e) iar cea mai lunga 20 minut(e). Exista 13 variante directe (fara a fi necesar sa schimbati trenul).
Puteti de asemenea consulta legaturile pe ruta de intoarcere de la Arad la Curtici.

S-a strecurat vreo greseala? Informatii care lipsesc? Va rugam sa adaugati un comentariu.

Varianta #1

00:36 - 00:50

14 minut(e), legatura directa, 8 lei

IR 473-2 (Bucuresti Nord) Curtici 00:36 Arad 00:50

Varianta #2

04:19 - 04:33

14 minut(e), legatura directa, 8 lei

IR 347-2 (Bucuresti Nord) Curtici 04:19 Arad 04:33

Varianta #3

05:18 - 05:38

20 minut(e), legatura directa, 4 lei

R 2202 (Arad) Curtici 05:18 Arad 05:38

Varianta #4

06:52 - 07:12

20 minut(e), legatura directa, 4 lei

R 2204 (Arad) Curtici 06:52 Arad 07:12

Varianta #5

08:10 - 08:30

20 minut(e), legatura directa, 4 lei

R 2206 (Arad) Curtici 08:10 Arad 08:30

Varianta #6

12:30 - 12:43

13 minut(e), legatura directa, 8 lei

IR 73-2 (Bucuresti Nord) Curtici 12:30 Arad 12:43

Varianta #7

13:45 - 14:05

20 minut(e), legatura directa, 4 lei

R 2208 (Arad) Curtici 13:45 Arad 14:05

Varianta #8

14:25 - 14:39

14 minut(e), legatura directa, 8 lei

IR 75-2 (Brasov) Curtici 14:25 Arad 14:39

Varianta #9

15:23 - 15:43

20 minut(e), legatura directa, 4 lei

R 2210 (Arad) Curtici 15:23 Arad 15:43

Varianta #10

17:25 - 17:45

20 minut(e), legatura directa, 4 lei

R 2212 (Arad) Curtici 17:25 Arad 17:45

Varianta #11

19:15 - 19:35

20 minut(e), legatura directa, 4 lei

R 2214 (Arad) Curtici 19:15 Arad 19:35

Varianta #12

20:31 - 20:45

14 minut(e), legatura directa, 8 lei

IR 79-2 (Timisoara Nord) Curtici 20:31 Arad 20:45

Varianta #13

21:10 - 21:30

20 minut(e), legatura directa, 4 lei

R 2216 (Arad) Curtici 21:10 Arad 21:30