Skip navigation

Legaturi cu trenul intre Dagata si Roman

Ati ales sa cautati legaturi cu trenul intre Dagata si Roman pe data de 14.04. Am gasit un total de 5 variante. Cea mai scurta varianta dureaza 57 minut(e) iar cea mai lunga 59 minut(e). Exista 5 variante directe (fara a fi necesar sa schimbati trenul).
Puteti de asemenea consulta legaturile pe ruta de intoarcere de la Roman la Dagata.

S-a strecurat vreo greseala? Informatii care lipsesc? Va rugam sa adaugati un comentariu.

Varianta #1

04:02 - 04:59

57 minut(e), legatura directa, 5 lei

R 16540 (Roman) Dagata 04:02 Roman 04:59

Varianta #2

06:27 - 07:26

59 minut(e), legatura directa, 5 lei

R 16542 (Roman) Dagata 06:27 Roman 07:26

Varianta #3

10:35 - 11:32

57 minut(e), legatura directa, 5 lei

R 16544 (Roman) Dagata 10:35 Roman 11:32

Varianta #4

15:16 - 16:14

58 minut(e), legatura directa, 5 lei

R 16546 (Roman) Dagata 15:16 Roman 16:14

Varianta #5

17:33 - 18:31

58 minut(e), legatura directa, 5 lei

R 16548 (Roman) Dagata 17:33 Roman 18:31