Skip navigation

Legaturi cu trenul intre Faurei si Buzau

Ati ales sa cautati legaturi cu trenul intre Faurei si Buzau pe data de 19.02. Am gasit un total de 15 variante. Cea mai scurta varianta dureaza 38 minut(e) iar cea mai lunga 1 ore si 1 minute. Exista 15 variante directe (fara a fi necesar sa schimbati trenul).
Puteti de asemenea consulta legaturile pe ruta de intoarcere de la Buzau la Faurei.

S-a strecurat vreo greseala? Informatii care lipsesc? Va rugam sa adaugati un comentariu.

Varianta #1

00:44 - 01:22

38 minut(e), legatura directa, 11 lei

IR 1861 (Iasi) Faurei 00:44 Buzau 01:22

Varianta #2

01:45 - 02:30

45 minut(e), legatura directa, 11 lei

IR 1953 (Suceava Nord) Faurei 01:45 Buzau 02:30

Varianta #3

05:04 - 05:59

55 minut(e), legatura directa, 5 lei

R 7402 (Buzau) Faurei 05:04 Buzau 05:59

Varianta #4

06:37 - 07:33

56 minut(e), legatura directa, 5 lei

R 7360 (Buzau) Faurei 06:37 Buzau 07:33

Varianta #5

07:05 - 07:48

43 minut(e), legatura directa, 11 lei

IR 1570 (Bucuresti Nord) Faurei 07:05 Buzau 07:48

Varianta #6

08:16 - 09:01

45 minut(e), legatura directa, 11 lei

IR 1732 (Brasov) Faurei 08:16 Buzau 09:01

Varianta #7

09:55 - 10:33

38 minut(e), legatura directa, 11 lei

IR 1574 (Bucuresti Nord) Faurei 09:55 Buzau 10:33

Varianta #8

11:13 - 12:09

56 minut(e), legatura directa, 5 lei

R 8202 (Buzau) Faurei 11:13 Buzau 12:09

Varianta #9

12:25 - 13:24

59 minut(e), legatura directa, 5 lei

R 5106 (Adjud) Faurei 12:25 Buzau 13:24

Varianta #10

15:55 - 16:33

38 minut(e), legatura directa, 11 lei

IR 1576 (Bucuresti Nord) Faurei 15:55 Buzau 16:33

Varianta #11

17:15 - 18:14

59 minut(e), legatura directa, 5 lei

R 7364 (Buzau) Faurei 17:15 Buzau 18:14

Varianta #12

18:55 - 19:33

38 minut(e), legatura directa, 11 lei

IR 1578 (Bucuresti Nord) Faurei 18:55 Buzau 19:33

Varianta #13

20:35 - 21:36

1 ore si 1 minute, legatura directa, 5 lei

R 8224 (Buzau) Faurei 20:35 Buzau 21:36

Varianta #14

20:35 - 21:36

1 ore si 1 minute, legatura directa, 5 lei

R 8204 (Buzau) Faurei 20:35 Buzau 21:36

Varianta #15

21:42 - 22:37

55 minut(e), legatura directa, 5 lei

R 7366 (Buzau) Faurei 21:42 Buzau 22:37