Skip navigation

Legaturi cu trenul intre Halmeu si Satu Mare

Ati ales sa cautati legaturi cu trenul intre Halmeu si Satu Mare pe data de 02.03. Am gasit un total de 11 variante. Cea mai scurta varianta dureaza 27 minut(e) iar cea mai lunga 40 minut(e). Exista 11 variante directe (fara a fi necesar sa schimbati trenul).
Puteti de asemenea consulta legaturile pe ruta de intoarcere de la Satu Mare la Halmeu.

S-a strecurat vreo greseala? Informatii care lipsesc? Va rugam sa adaugati un comentariu.

Varianta #1

05:08 - 05:48

40 minut(e), legatura directa, 4 lei

R 4402 (Satu Mare) Halmeu 05:08 Satu Mare 05:48

Varianta #2

06:49 - 07:16

27 minut(e), legatura directa, 4 lei

R 15862 (Satu Mare) Halmeu 06:49 Satu Mare 07:16

Varianta #3

07:01 - 07:28

27 minut(e), legatura directa, 4 lei

R 4334 (Valea lui Mihai) Halmeu 07:01 Satu Mare 07:28

Varianta #4

08:15 - 08:42

27 minut(e), legatura directa, 4 lei

R 15864 (Satu Mare) Halmeu 08:15 Satu Mare 08:42

Varianta #5

13:28 - 13:55

27 minut(e), legatura directa, 4 lei

R 15876 (Oradea) Halmeu 13:28 Satu Mare 13:55

Varianta #6

13:28 - 13:55

27 minut(e), legatura directa, 4 lei

R 15866 (Satu Mare) Halmeu 13:28 Satu Mare 13:55

Varianta #7

15:15 - 15:42

27 minut(e), legatura directa, 4 lei

R 15868 (Satu Mare) Halmeu 15:15 Satu Mare 15:42

Varianta #8

16:55 - 17:22

27 minut(e), legatura directa, 4 lei

R 15870 (Satu Mare) Halmeu 16:55 Satu Mare 17:22

Varianta #9

17:25 - 17:52

27 minut(e), legatura directa, 4 lei

R 4410 (Satu Mare) Halmeu 17:25 Satu Mare 17:52

Varianta #10

19:15 - 19:43

28 minut(e), legatura directa, 4 lei

R 4338 (Oradea) Halmeu 19:15 Satu Mare 19:43

Varianta #11

21:44 - 22:11

27 minut(e), legatura directa, 4 lei

R 4412 (Satu Mare) Halmeu 21:44 Satu Mare 22:11