Skip navigation

Legaturi cu trenul intre Iasi si Ungheni Prut Hm.

Ati ales sa cautati legaturi cu trenul intre Iasi si Ungheni Prut Hm. pe data de 03.07. Am gasit un total de 7 variante. Cea mai scurta varianta dureaza 36 minut(e) iar cea mai lunga 51 minut(e). Exista 7 variante directe (fara a fi necesar sa schimbati trenul).
Puteti de asemenea consulta legaturile pe ruta de intoarcere de la Ungheni Prut Hm. la Iasi.

S-a strecurat vreo greseala? Informatii care lipsesc? Va rugam sa adaugati un comentariu.

Varianta #1

03:00 - 03:36

36 minut(e), legatura directa, 9 lei

IR 402 (Ungheni Prut Fr.) Iasi 03:00 Ungheni Prut Hm. 03:36

Varianta #2

04:15 - 04:54

39 minut(e), legatura directa, 4 lei

R 6502 (Ungheni Prut Hm.) Iasi 04:15 Ungheni Prut Hm. 04:54

Varianta #3

06:23 - 07:05

42 minut(e), legatura directa, 4 lei

R 6504 (Ungheni Prut Hm.) Iasi 06:23 Ungheni Prut Hm. 07:05

Varianta #4

13:11 - 13:51

40 minut(e), legatura directa, 4 lei

R 1062 (Ungheni Prut Fr.) Iasi 13:11 Ungheni Prut Hm. 13:51

Varianta #5

14:23 - 15:02

39 minut(e), legatura directa, 4 lei

R 6506 (Ungheni Prut Hm.) Iasi 14:23 Ungheni Prut Hm. 15:02

Varianta #6

16:52 - 17:43

51 minut(e), legatura directa, 4 lei

R 6508 (Ungheni Prut Hm.) Iasi 16:52 Ungheni Prut Hm. 17:43

Varianta #7

18:26 - 19:07

41 minut(e), legatura directa, 4 lei

R 1064 (Ungheni Prut Fr.) Iasi 18:26 Ungheni Prut Hm. 19:07