Skip navigation

Legaturi cu trenul intre Mizil si Buzau

Ati ales sa cautati legaturi cu trenul intre Mizil si Buzau pe data de 23.07. Am gasit un total de 18 variante. Cea mai scurta varianta dureaza 36 minut(e) iar cea mai lunga 44 minut(e). Exista 18 variante directe (fara a fi necesar sa schimbati trenul).
Puteti de asemenea consulta legaturile pe ruta de intoarcere de la Buzau la Mizil.

S-a strecurat vreo greseala? Informatii care lipsesc? Va rugam sa adaugati un comentariu.

Varianta #1

00:15 - 00:51

36 minut(e), legatura directa, 15 lei

IR-N 1667 (Iasi) Mizil 00:15 Buzau 00:51

Varianta #2

05:28 - 06:10

42 minut(e), legatura directa, 5 lei

R 5051 (Marasesti) Mizil 05:28 Buzau 06:10

Varianta #3

06:31 - 07:12

41 minut(e), legatura directa, 5 lei

R 5001 (Buzau) Mizil 06:31 Buzau 07:12

Varianta #4

08:21 - 08:57

36 minut(e), legatura directa, 11 lei

IR 1655 (Suceava) Mizil 08:21 Buzau 08:57

Varianta #5

09:35 - 10:11

36 minut(e), legatura directa, 11 lei

IR 16067 (Iasi) Mizil 09:35 Buzau 10:11

Varianta #6

11:06 - 11:47

41 minut(e), legatura directa, 5 lei

R 5003 (Buzau) Mizil 11:06 Buzau 11:47

Varianta #7

12:08 - 12:44

36 minut(e), legatura directa, 11 lei

IR 1751 (Suceava) Mizil 12:08 Buzau 12:44

Varianta #8

13:20 - 13:56

36 minut(e), legatura directa, 11 lei

IR 1663 (Iasi) Mizil 13:20 Buzau 13:56

Varianta #9

14:07 - 14:43

36 minut(e), legatura directa, 11 lei

IR 15053 (Buzau) Mizil 14:07 Buzau 14:43

Varianta #10

15:02 - 15:38

36 minut(e), legatura directa, 11 lei

IR 1753 (Suceava Nord) Mizil 15:02 Buzau 15:38

Varianta #11

16:13 - 16:49

36 minut(e), legatura directa, 11 lei

IR 1657 (Bacau) Mizil 16:13 Buzau 16:49

Varianta #12

17:02 - 17:46

44 minut(e), legatura directa, 5 lei

R 5057 (Buzau) Mizil 17:02 Buzau 17:46

Varianta #13

18:07 - 18:49

42 minut(e), legatura directa, 5 lei

R 5011 (Marasesti) Mizil 18:07 Buzau 18:49

Varianta #14

19:02 - 19:44

42 minut(e), legatura directa, 5 lei

R 5007 (Buzau) Mizil 19:02 Buzau 19:44

Varianta #15

20:57 - 21:39

42 minut(e), legatura directa, 5 lei

R 5073 (Buzau) Mizil 20:57 Buzau 21:39

Varianta #16

21:27 - 22:03

36 minut(e), legatura directa, 11 lei

IR 1559 (Buzau) Mizil 21:27 Buzau 22:03

Varianta #17

22:49 - 23:25

36 minut(e), legatura directa, 15 lei

IR-N 1653 (Vatra Dornei Bai hc.) Mizil 22:49 Buzau 23:25

Varianta #18

23:10 - 23:46

36 minut(e), legatura directa, 11 lei

IR 15057 (Buzau) Mizil 23:10 Buzau 23:46