Skip navigation

Legaturi cu trenul intre Sebes Olt h. si Iasi

Ati ales sa cautati legaturi cu trenul intre Sebes Olt h. si Iasi pe data de 15.12. Am gasit un total de 4 variante. Cea mai scurta varianta dureaza 12 ore si 44 minute iar cea mai lunga 17 ore si 2 minute. Exista 0 variante directe (fara a fi necesar sa schimbati trenul).
Puteti de asemenea consulta legaturile pe ruta de intoarcere de la Iasi la Sebes Olt h..

S-a strecurat vreo greseala? Informatii care lipsesc? Va rugam sa adaugati un comentariu.

Varianta #1

17:57 - 10:05 (a doua zi)

16 ore si 8 minute, 2 schimb(uri), 113 lei

R 2103 (Sibiu) Sebes Olt h. 17:57 Sibiu 18:43

Asteptati 50 minut(e).

R 2415 (Teius) Sibiu 19:33 Vintu de Jos 22:03

Asteptati 8 minut(e).
Atentie: e posibil sa nu aveti suficient timp datorita intarzierilor.

IR 1838 (Iasi) Vintu de Jos 22:11 Iasi 10:05 (a doua zi)

Varianta #2

04:57 - 21:59

17 ore si 2 minute, 3 schimb(uri), 157 lei

R 2511 (Sibiu) Sebes Olt h. 04:57 Sibiu 05:43

Asteptati 40 minut(e).

IR 1739 (Cluj Napoca) Sibiu 06:23 Cluj Napoca 10:25

Asteptati 6 minut(e).
Atentie: e posibil sa nu aveti suficient timp datorita intarzierilor.

R 15751 (Huedin) Cluj Napoca 10:31 Huedin 11:33

Asteptati 10 minut(e).
Atentie: e posibil sa nu aveti suficient timp datorita intarzierilor.

IR 1834 (Iasi) Huedin 11:43 Iasi 21:59

Varianta #3

06:10 - 18:54

12 ore si 44 minute, 3 schimb(uri), 139 lei

R 2515 (Sibiu) Sebes Olt h. 06:10 Sibiu 06:58

Asteptati 14 minut(e).
Atentie: e posibil sa nu aveti suficient timp datorita intarzierilor.

IR 473-2 (Bucuresti Nord) Sibiu 07:12 Ploiesti Vest 11:45

Asteptati 39 minut(e).

R 15110 (Ploiesti Sud) Ploiesti Vest 12:24 Ploiesti Sud 12:30

Asteptati 17 minut(e).

IR 1663 (Iasi) Ploiesti Sud 12:47 Iasi 18:54

Varianta #4

04:57 (a doua zi) - 21:59 (a doua zi)

17 ore si 2 minute, 3 schimb(uri), 157 lei

R 2511 (Sibiu) Sebes Olt h. 04:57 (a doua zi) Sibiu 05:43 (a doua zi)

Asteptati 40 minut(e).

IR 1739 (Cluj Napoca) Sibiu 06:23 (a doua zi) Cluj Napoca 10:25 (a doua zi)

Asteptati 6 minut(e).
Atentie: e posibil sa nu aveti suficient timp datorita intarzierilor.

R 15751 (Huedin) Cluj Napoca 10:31 (a doua zi) Huedin 11:33 (a doua zi)

Asteptati 10 minut(e).
Atentie: e posibil sa nu aveti suficient timp datorita intarzierilor.

IR 1834 (Iasi) Huedin 11:43 (a doua zi) Iasi 21:59 (a doua zi)