Skip navigation

Informatii despre trenul R 16153 de la Timisoara Nord la Nerau hcv.

Trenul numarul R 16153, operat de catre Regio Calatori pleaca din Timisoara Nord la ora 16:35 si ajunge la Nerau hcv. la ora 19:12. Distanta dintre Timisoara Nord si Nerau hcv. pe calea ferata este de 93 km. Durata calatoriei este de 2 ore si 37 minute. Viteza medie este de 35 km/h. Am gasit de asemenea si alte legaturi intre Timisoara Nord si Nerau hcv..

Detaliile traseului

Acest tren se opreste de 15 ori inainte de a ajunge la destinatie: Nerau hcv.. De asemenea, trece prin 6 de gari fara a se opri.

De la Plecare La Plecare Oprire
Timisoara Nord 16:35 Ram. Pav. C.F.R 16:39
Ronat Triaj Cab.1 h. 16:41 Ronat Triaj h. 16:44 1 min.
Ronat Triaj h. 16:45 Ronat Triaj Gr. D 16:47 1 min.
Ronat Triaj Gr. D 16:48 Sanandrei Hm. 16:55 1 min.
Semnal Sanandrei 16:58 Hodoni h. 17:06 1 min.
Hodoni h. 17:07 Chinezu h. 17:13 1 min.
Chinezu h. 17:14 Barateaz h. 17:19 1 min.
Barateaz h. 17:20 Gelu hc. 17:25 1 min.
Gelu hc. 17:26 Varias hc. 17:32 1 min.
Varias hc. 17:33 Periam 17:43 21 min.
Periam 18:04 Pesac h. 18:15 1 min.
Pesac h. 18:16 Satu Nou Hm. 18:23 1 min.
Satu Nou Hm. 18:24 Lovrin 18:31 7 min.
Lovrin 18:38 Gotlob h. 18:44 1 min.
Gotlob h. 18:45 Comlosu Mare h. 18:52 1 min.
Comlosu Mare h. 18:53 Teremia Banat hc. 19:03 1 min.
Teremia Banat hc. 19:04 Nerau hcv. 19:12

Restrictii

Acesta este calendarul conform caruia circula trenul 16153. In zilele colorate in verde si albastru (sfarsit de saptamana) trenul circula. In zilele colorate in rosu trenul nu circula.

Ian 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Feb 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
Mar 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Apr 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Mai 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Iun 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Iul 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Aug 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Sep 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Oct 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Nov 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Dec 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Acest tren circula pe intreaga durata a anului.