Skip navigation

Informatii despre trenul R 4504 de la Toplita la Brasov

Trenul numarul R 4504, operat de catre CFR Calatori pleaca din Toplita la ora 04:23 si ajunge la Brasov la ora 09:51. Distanta dintre Toplita si Brasov pe calea ferata este de 184 km. Durata calatoriei este de 5 ore si 28 minute. Viteza medie este de 34 km/h. Am gasit de asemenea si alte legaturi intre Toplita si Brasov.

Detaliile traseului

Acest tren se opreste de 36 ori inainte de a ajunge la destinatie: Brasov. De asemenea, trece prin 3 de gari fara a se opri.

De la Plecare La Plecare Oprire
Toplita 04:23 Galautas Hm. 04:31 1 min.
Galautas Hm. 04:32 Sarmas Runc h. 04:38 1 min.
Sarmas Runc h. 04:39 Subcetate Mures Hm. 04:45 1 min.
Subcetate Mures Hm. 04:46 Ditrau 04:54 1 min.
Ditrau 04:55 Lazarea Hm. 05:01 1 min.
Lazarea Hm. 05:02 Gheorgheni 05:07 2 min.
Gheorgheni 05:09 Valea Stramba h. 05:12 1 min.
Valea Stramba h. 05:13 Sugau h. 05:16 1 min.
Sugau h. 05:17 Voslabeni Hm. 05:21 1 min.
Voslabeni Hm. 05:22 Izvoru Muresului Hm. 05:32 1 min.
Izvoru Muresului Hm. 05:33 Sandominic h. 05:41 1 min.
Sandominic h. 05:42 Izvoru Oltului 05:47 1 min.
Izvoru Oltului 05:48 Tomesti h. 05:51 1 min.
Tomesti h. 05:52 Cartani h. 05:55 1 min.
Cartani h. 05:56 Danesti h. 05:59 1 min.
Danesti h. 06:00 Madaras Ciuc Hm. 06:06 1 min.
Madaras Ciuc Hm. 06:07 Racu h. 06:12 1 min.
Racu h. 06:13 Siculeni 06:18 4 min.
Siculeni 06:22 Miercurea Ciuc 06:30 66 min.
Miercurea Ciuc 07:36 Sancraieni Hm. 07:44 7 min.
Sancraieni Hm. 07:51 Santimbru Ciuc h. 07:55 1 min.
Santimbru Ciuc h. 07:56 Sansimion Hm. 08:00 1 min.
Sansimion Hm. 08:01 Vrabia h. 08:06 1 min.
Vrabia h. 08:07 Tusnad Sat 08:12 8 min.
Tusnad Sat 08:20 Baile Tusnad Hm. 08:27 1 min.
Baile Tusnad Hm. 08:28 Bicsadu Oltului Hm. 08:35 1 min.
Bicsadu Oltului Hm. 08:36 Malnas Bai 08:44 1 min.
Malnas Bai 08:45 Malnas h. 08:50 1 min.
Malnas h. 08:51 Bodoc Hm. 08:58 1 min.
Arcus h. 09:03 Sfantu Gheorghe 09:07 1 min.
Sfantu Gheorghe 09:08 Ozun Hm. 09:14 1 min.
Ozun Hm. 09:15 Chichis h. 09:19 1 min.
Chichis h. 09:20 Prejmer Hm. 09:25 1 min.
Prejmer Hm. 09:26 Ilieni h. 09:29 1 min.
Ilieni h. 09:30 Harman 09:38 1 min.
Harman 09:39 Pav. CFR Brasov Triaj h. 09:44 1 min.
Pav. CFR Brasov Triaj h. 09:45 Brasov 09:51

Restrictii

Acesta este calendarul conform caruia circula trenul 4504. In zilele colorate in verde si albastru (sfarsit de saptamana) trenul circula. In zilele colorate in rosu trenul nu circula.

Ian 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Feb 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
Mar 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Apr 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Mai 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Iun 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Iul 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Aug 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Sep 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Oct 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Nov 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Dec 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Acest tren circula pe intreaga durata a anului.