Skip navigation

Informatii despre trenul R 5071 de la Brazi la Buzau

Trenul numarul R 5071, operat de catre CFR Calatori pleaca din Brazi la ora 07:28 si ajunge la Buzau la ora 09:36. Distanta dintre Brazi si Buzau pe calea ferata este de 77 km. Durata calatoriei este de 2 ore si 8 minute. Viteza medie este de 36 km/h. Am gasit de asemenea si alte legaturi intre Brazi si Buzau.

Detaliile traseului

Acest tren se opreste de 13 ori inainte de a ajunge la destinatie: Buzau. De asemenea, trece prin 3 de gari fara a se opri.

De la Plecare La Plecare Oprire
Brazi 07:28 Ploiesti Triaj 07:36 4 min.
Ploiesti Triaj 07:40 Ploiesti Sud 07:48 10 min.
Ploiesti Sud 07:58 Ploiesti Est 08:05 1 min.
Ploiesti Est 08:06 Valea Calugareasca Hm 08:15 1 min.
Valea Calugareasca Hm 08:16 Muru hc. 08:20 1 min.
Muru hc. 08:21 Cricov Hm. 08:25 9 min.
Cricov Hm. 08:34 Tomsani hc. 08:39 1 min.
Tomsani hc. 08:40 Inotesti Hm. 08:45 1 min.
Inotesti Hm. 08:46 Mizil 08:53 1 min.
Mizil 08:54 Sahateni Hm. 09:03 1 min.
Sahateni Hm. 09:04 Clondiru hc. 09:11 1 min.
Clondiru hc. 09:12 Ulmeni 09:17 1 min.
Ulmeni 09:18 Baile Sarata Monteoru hcv. 09:23 1 min.
Buzau Ram. Gr. A 09:33 Buzau 09:36

Restrictii

Acesta este calendarul conform caruia circula trenul 5071. In zilele colorate in verde si albastru (sfarsit de saptamana) trenul circula. In zilele colorate in rosu trenul nu circula.

Ian 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Feb 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
Mar 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Apr 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Mai 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Iun 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Iul 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Aug 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Sep 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Oct 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Nov 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Dec 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Acest tren circula pe intreaga durata a anului.