Skip navigation

Informatii despre trenul R 5209 de la Marasesti la Siculeni

Trenul numarul R 5209, operat de catre CFR Calatori pleaca din Marasesti la ora 17:15 si ajunge la Siculeni la ora 21:51. Distanta dintre Marasesti si Siculeni pe calea ferata este de 176 km. Durata calatoriei este de 4 ore si 36 minute. Viteza medie este de 38 km/h. Am gasit de asemenea si alte legaturi intre Marasesti si Siculeni.

Detaliile traseului

Acest tren se opreste de 38 ori inainte de a ajunge la destinatie: Siculeni. De asemenea, trece prin 2 de gari fara a se opri.

De la Plecare La Plecare Oprire
Marasesti 17:15 Padureni Putna Hm. 17:22 1 min.
Padureni Putna Hm. 17:23 Calimanesti Vrancea h. 17:27 1 min.
Calimanesti Vrancea h. 17:28 Pufesti Hm. 17:34 1 min.
Pufesti Hm. 17:35 Domnesti Targ h. 17:38 1 min.
Domnesti Targ h. 17:39 Adjud 17:51 10 min.
Adjud 18:01 Urechesti Hm. 18:11 1 min.
Urechesti Hm. 18:12 Cornatel Moldova h. 18:16 1 min.
Cornatel Moldova h. 18:17 Balca hc. 18:22 1 min.
Balca hc. 18:23 Caiuti Hm. 18:29 1 min.
Caiuti Hm. 18:30 Borzesti Bacau 18:40 1 min.
Borzesti Bacau 18:41 Borzesti Bacau h. 18:45 1 min.
Borzesti Bacau h. 18:46 Onesti 18:53 2 min.
Onesti 18:55 Trotus h. 19:02 1 min.
Trotus h. 19:03 Viisoara h 19:07 1 min.
Viisoara h 19:08 Targu Ocna Hm. 19:16 1 min.
Targu Ocna Hm. 19:17 Saline hc. 19:20 1 min.
Saline hc. 19:21 Ciresoaia h. 19:26 1 min.
Ciresoaia h. 19:27 Dofteana Bacau Hm. 19:31 1 min.
Dofteana Bacau Hm. 19:32 Valea Uzului Halta h. 19:36 1 min.
Valea Uzului Halta h. 19:37 Valea Uzului Hm. 19:42 1 min.
Valea Uzului Hm. 19:43 Comanesti 19:52 7 min.
Comanesti 19:59 Asau Hm. 20:05 1 min.
Asau Hm. 20:06 Caralita h. 20:10 1 min.
Caralita h. 20:11 Goioasa Hm. 20:16 1 min.
Goioasa Hm. 20:17 Simbrea Hm. 20:25 1 min.
Simbrea Hm. 20:26 Brusturoasa hc. 20:31 1 min.
Brusturoasa hc. 20:32 Palanca Hm. 20:37 1 min.
Palanca Hm. 20:38 Ghimes 20:47 1 min.
Ghimes 20:48 Bolovanis h. 20:53 1 min.
Bolovanis h. 20:54 Lunca de Mijloc Hm. 20:59 1 min.
Lunca de Mijloc Hm. 21:00 Tarcau h. 21:03 1 min.
Tarcau h. 21:04 Lunca de Sus Hm. 21:09 1 min.
Lunca de Sus Hm. 21:10 Utusoiu h. 21:15 1 min.
Utusoiu h. 21:16 Livezi Ciuc 21:21 3 min.
Livezi Ciuc 21:24 Caracau h. 21:27 1 min.
Caracau h. 21:28 Nadejdea Hm. 21:34 1 min.
Nadejdea Hm. 21:35 Nadejdea Sat h. 21:39 1 min.
Nadejdea Sat h. 21:40 Mihaileni Hm. 21:44 1 min.
Mihaileni Hm. 21:45 Siculeni 21:51

Restrictii

Acesta este calendarul conform caruia circula trenul 5209. In zilele colorate in verde si albastru (sfarsit de saptamana) trenul circula. In zilele colorate in rosu trenul nu circula.

Ian 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Feb 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
Mar 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Apr 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Mai 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Iun 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Iul 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Aug 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Sep 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Oct 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Nov 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Dec 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Acest tren circula pe intreaga durata a anului.