Skip navigation

Informatii despre trenul R 6313 de la Tecuci la Iasi

Trenul numarul R 6313, operat de catre CFR Calatori pleaca din Tecuci la ora 13:38 si ajunge la Iasi la ora 17:42. Distanta dintre Tecuci si Iasi pe calea ferata este de 170 km. Durata calatoriei este de 4 ore si 4 minute. Viteza medie este de 42 km/h. Am gasit de asemenea si alte legaturi intre Tecuci si Iasi.

Detaliile traseului

Acest tren se opreste de 29 ori inainte de a ajunge la destinatie: Iasi. De asemenea, trece prin 2 de gari fara a se opri.

De la Plecare La Plecare Oprire
Tecuci 13:38 Tecuci Nord hc.(605) 13:41 1 min.
Tecuci Nord hc.(605) 13:42 Frunzeasca Hm. 13:47 1 min.
Frunzeasca Hm. 13:48 Rates Munteni h. 13:53 1 min.
Rates Munteni h. 13:54 Berheci Hm. 14:00 1 min.
Berheci Hm. 14:01 Nichiseni 14:11 1 min.
Nichiseni 14:12 Ghidigeni Hm. 14:17 1 min.
Ghidigeni Hm. 14:18 Tutova 14:30 1 min.
Tutova 14:31 Dragalina h. 14:38 1 min.
Dragalina h. 14:39 Barlad 14:49 3 min.
Barlad 14:52 Zorleni 15:00 1 min.
Zorleni 15:01 Banca Hm. 15:09 1 min.
Banca Hm. 15:10 Dodesti hc. 15:15 1 min.
Dodesti hc. 15:16 Rosiesti hc. 15:22 1 min.
Rosiesti hc. 15:23 Crasna 15:31 1 min.
Crasna 15:32 Bulboaca h. 15:40 1 min.
Bulboaca h. 15:41 Munteni Hm. 15:47 1 min.
Munteni Hm. 15:48 Vaslui 15:54 3 min.
Vaslui 15:57 Balteni Hm. 16:07 1 min.
Balteni Hm. 16:08 Brahasoaia h. 16:13 1 min.
Brahasoaia h. 16:14 Barzesti h. 16:18 1 min.
Barzesti h. 16:19 Buhaiesti 16:26 5 min.
Buhaiesti 16:31 Ratesu Cuzei h. 16:36 1 min.
Ratesu Cuzei h. 16:37 Rebricea Hm. 16:43 5 min.
Rebricea Hm. 16:48 Scanteia Hm. 16:54 1 min.
Scanteia Hm. 16:55 Grajduri 17:04 1 min.
Grajduri 17:05 Barnova Hm. 17:13 1 min.
Barnova Hm. 17:14 Picioru Lupului h. 17:20 1 min.
Picioru Lupului h. 17:21 Ciurea Hm. 17:27 1 min.
Ciurea Hm. 17:28 Nicolina 17:34 1 min.
Nicolina 17:35 Iasi 17:42

Restrictii

Acesta este calendarul conform caruia circula trenul 6313. In zilele colorate in verde si albastru (sfarsit de saptamana) trenul circula. In zilele colorate in rosu trenul nu circula.

Ian 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Feb 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
Mar 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Apr 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Mai 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Iun 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Iul 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Aug 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Sep 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Oct 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Nov 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Dec 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Acest tren circula pe intreaga durata a anului.