Skip navigation

Informatii despre trenul R 8025 de la Bucuresti Obor la Constanta

Trenul numarul R 8025, operat de catre CFR Calatori pleaca din Bucuresti Obor la ora 13:20 si ajunge la Constanta la ora 18:11. Distanta dintre Bucuresti Obor si Constanta pe calea ferata este de 215 km. Durata calatoriei este de 4 ore si 51 minute. Viteza medie este de 44 km/h. Am gasit de asemenea si alte legaturi intre Bucuresti Obor si Constanta.

Detaliile traseului

Acest tren se opreste de 37 ori inainte de a ajunge la destinatie: Constanta. De asemenea, trece prin 8 de gari fara a se opri.

De la Plecare La Plecare Oprire
Bucuresti Obor 13:20 R. 5 Pantelimon 13:29
R. 5 Pantelimon 13:29 Pantelimon Sud hc. 13:31 1 min.
Pantelimon Sud hc. 13:32 Pantelimon 13:36 1 min.
Ram. Pasarea 13:40 Pasarea 13:42 1 min.
Pasarea 13:43 Branesti Sat h. 13:47 1 min.
Branesti Sat h. 13:48 Branesti Hm. 13:51 1 min.
Branesti Hm. 13:52 Islaz h. 13:55 1 min.
Islaz h. 13:55 Fundulea Hm. 14:02 1 min.
Fundulea Hm. 14:03 Mostistea h. 14:07 1 min.
Mostistea h. 14:08 Sarulesti 14:13 1 min.
Sarulesti 14:14 Preasna h. 14:19 1 min.
Preasna h. 14:20 Lehliu 14:28 2 min.
Lehliu 14:30 Dor Marunt Sat h. 14:34 1 min.
Dor Marunt Sat h. 14:35 Dor Marunt Hm. 14:38 7 min.
Dor Marunt Hm. 14:45 Dalga h. 14:50 1 min.
Dalga h. 14:51 Bogdana h. 14:57 1 min.
Bogdana h. 14:57 Dragos Voda Hm. 15:01 1 min.
Dragos Voda Hm. 15:02 Ivanesti h. 15:07 1 min.
Ivanesti h. 15:08 Ciulnita 15:15 3 min.
Ciulnita 15:18 Ogoarele h. 15:24 1 min.
Ogoarele h. 15:25 Perisoru Hm. 15:28 1 min.
Perisoru Hm. 15:29 Recolta hc. 15:32 1 min.
Recolta hc. 15:33 Jegalia 15:36 1 min.
Jegalia 15:37 Stefan cel Mare h. 15:41 1 min.
Stefan cel Mare h. 15:42 Baraganu Hm. 15:46 1 min.
Baraganu Hm. 15:47 Fetesti 15:56 20 min.
Fetesti 16:16 Ramificatia Borcea Hm. 16:21 1 min.
Dunarea Hm. 16:30 Cernavoda Pod 16:36 3 min.
Cernavoda Pod 16:39 Saligny 16:46 1 min.
Saligny 16:47 Mircea Voda Hm. 16:54 1 min.
Mircea Voda Hm. 16:55 Medgidia 17:06 10 min.
Post Medgidia Gr. B 17:19 Castelu h. 17:22 1 min.
Castelu h. 17:22 Dorobantu 17:26 1 min.
Dorobantu 17:27 Poarta Alba h. 17:32 1 min.
Poarta Alba h. 17:33 Basarabi 17:39 9 min.
Basarabi 17:48 Murfatlar h. 17:52 1 min.
Murfatlar h. 17:53 Valul lui Traian Hm. 17:57 1 min.
Valul lui Traian Hm. 17:58 Palas 18:03 1 min.
Constanta P1 18:07 Constanta 18:11

Restrictii

Acesta este calendarul conform caruia circula trenul 8025. In zilele colorate in verde si albastru (sfarsit de saptamana) trenul circula. In zilele colorate in rosu trenul nu circula.

Ian 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Feb 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
Mar 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Apr 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Mai 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Iun 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Iul 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Aug 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Sep 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Oct 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Nov 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Dec 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Acest tren circula pe intreaga durata a anului.