Skip navigation

Informatii despre trenul R 9064 de la Corabia la Piatra Olt

Trenul numarul R 9064, operat de catre CFR Calatori pleaca din Corabia la ora 15:18 si ajunge la Piatra Olt la ora 17:32. Distanta dintre Corabia si Piatra Olt pe calea ferata este de 74 km. Durata calatoriei este de 2 ore si 14 minute. Viteza medie este de 33 km/h. Am gasit de asemenea si alte legaturi intre Corabia si Piatra Olt.

Detaliile traseului

Acest tren se opreste de 12 ori inainte de a ajunge la destinatie: Piatra Olt. De asemenea, trece prin 4 de gari fara a se opri.

De la Plecare La Plecare Oprire
Corabia 15:18 Visina Veche hc. 15:32 1 min.
Visina Veche hc. 15:33 Visina h. 15:36 1 min.
Visina h. 15:37 Studina hc. 15:44 1 min.
Studina hc. 15:45 Studinita h. 15:50 1 min.
Studinita h. 15:51 Frasinet hc. 15:55 1 min.
Frasinet hc. 15:56 Deveselu h. 16:04 1 min.
Grupa Tehnica Caracal Hm. 16:10 Caracal 16:15 7 min.
Caracal 16:22 Romula Hm. 16:34 9 min.
Romula Hm. 16:43 Falcoiu h. 16:51 1 min.
Falcoiu h. 16:52 Vladuleni 17:01 9 min.
Vladuleni 17:10 Soparlita hc. 17:14 1 min.
Soparlita hc. 17:15 Parscoveni hc. 17:21 1 min.
Parscoveni hc. 17:22 Piatra Olt 17:32

Restrictii

Acesta este calendarul conform caruia circula trenul 9064. In zilele colorate in verde si albastru (sfarsit de saptamana) trenul circula. In zilele colorate in rosu trenul nu circula.

Ian 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Feb 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
Mar 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Apr 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Mai 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Iun 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Iul 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Aug 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Sep 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Oct 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Nov 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Dec 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Acest tren circula pe intreaga durata a anului.