Skip navigation

Informatii despre trenul R 9484 de la Piatra Olt la Pitesti

Trenul numarul R 9484, operat de catre CFR Calatori pleaca din Piatra Olt la ora 06:30 si ajunge la Pitesti la ora 09:08. Distanta dintre Piatra Olt si Pitesti pe calea ferata este de 98 km. Durata calatoriei este de 2 ore si 38 minute. Viteza medie este de 37 km/h. Am gasit de asemenea si alte legaturi intre Piatra Olt si Pitesti.

Detaliile traseului

Acest tren se opreste de 18 ori inainte de a ajunge la destinatie: Pitesti. De asemenea, trece prin 2 de gari fara a se opri.

De la Plecare La Plecare Oprire
Piatra Olt 06:30 Criva h. 06:34 1 min.
Criva h. 06:35 Slatioara Hm. 06:41 1 min.
Slatioara Hm. 06:42 Milcov Hm. 06:50 1 min.
Milcov Hm. 06:51 Slatina 06:58 2 min.
Slatina 07:00 Recea Hm. 07:08 1 min.
Recea Hm. 07:09 Balteni Olt Hm. 07:17 1 min.
Balteni Olt Hm. 07:18 Potcoava 07:25 1 min.
Potcoava 07:26 Sinesti Hm. 07:33 1 min.
Sinesti Hm. 07:34 Corbu 07:41 1 min.
Corbu 07:42 Harsesti Hm. 07:49 1 min.
Harsesti Hm. 07:50 Stolnici Hm. 07:57 1 min.
Stolnici Hm. 07:58 Falfani Hm. 08:08 6 min.
Falfani Hm. 08:14 Costesti 08:25 11 min.
Costesti 08:36 Suseni h. 08:41 1 min.
Suseni h. 08:42 Parvu h. 08:46 1 min.
Parvu h. 08:47 Parvu Hm. 08:53 1 min.
Parvu Hm. 08:54 Bradu de Sus 09:00 1 min.
Bradu de Sus 09:01 Km. 109+000 h. 09:05 1 min.
Km. 109+000 h. 09:06 Pitesti 09:08

Restrictii

Acesta este calendarul conform caruia circula trenul 9484. In zilele colorate in verde si albastru (sfarsit de saptamana) trenul circula. In zilele colorate in rosu trenul nu circula.

Ian 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Feb 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
Mar 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Apr 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Mai 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Iun 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Iul 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Aug 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Sep 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Oct 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Nov 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30
Dec 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
Acest tren circula pe intreaga durata a anului.